به مدرسه طراحی سومین چرخه کسب‌وکار خوش آمدید

توسط مدرسه طراحی

دوره جدید مدرسه طراحی:
۲۴ گام تا راه‌اندازی کسب‌وکاری موفق

برای ورود به دنیای کارآفرینی هیجان‌زده‌اید

این دوره شما را تا راه‌اندازی موفق کسب‌وکارتان همراهی می‌کند

۵۰۰ دقیقه ویدئوی آموزشی

فعالیت‌ها و تمرین‌های کاربردی

یک سال پشتیبانی رایگان

چیزی که شما نیاز دارید

راه‌اندازی موفق کسب‌وکار خود قبل از اتمام منابع کلیدی شماست

هادی کلیوند

مربی تفکر طراحی و خلاقیت در کسب‌وکار

با مربی خود آشنا شوید

هادی کلیوند

درود بر شما. هادی کلیوند هستم مربی تفکر طراحی و خلاقیت در کسب‌وکار. در دوره ۲۴ گام تا راه‌اندازی کسب‌وکاری موفق همراه شما هستم تا بیاموزید که چگونه قبل از هدر دادن منابع محدودتان کسب‌وکار خودر را با موفقیت راه‌اندازی کنید.

راه‌اندازی موفق کسب‌وکار شما

گام به گام

نمایش ویدیو درباره دوره ۲۴ گام تا راه‌اندازی کسب‌وکاری موفق

تیم ما

با مدیران مدرسه ما بیشتر آشنا شوید

وقتشه که

اولین گام‌تون رو بردارید

تومان ۵۵۰۰۰۰۰
  •  
۲۴ گام

دوره ۲۴ گام چیه

سؤالات متداول در مورد دوره ۲۴ گام

این دوره برای کارآفرینانی که قصد راه‌اندازی موفق کسب‌وکارشان را دارند طراحی شده است اما صاحبان کسب‌وکار و مدیران شرکت‌هایی که نیاز به بازبینی در کسب‌وکار خود را دارند نیز می‌توانند از این دوره استفاده کنند.

این دوره در ۲۶ جلسه شامل جلسه مقدمه، گام صفر و ۲۴ گام طراحی گردیده است. برگزاری دوره به صورت غیرحضوری بوده و دانشجویان بایستی ویدئوهای آموزشی را مشاهده نموده و سپس تمرین‌ها و فعالیت‌های آن گام را انجام دهند. در حین انجام فعالیت‌ها اگر دانشجویان به مشکلی برخورد کردند یا سؤالی داشتن می‌توانند از طریق فرم قرار گرفته در پایین هر جلسه آن را برای ما ارسال کنند و تیم پشتیبانی ما در کمتر از ۴۸ ساعت به آنها پاسخ می‌‎دهد.

مدت زمان دوره بستگی به کارآفرینان و صنعت مربوطه آن‌ها دارد اما ما برای اطمینان از موفقیت آن‌ها یک سال پشتیبانی تضمینی رایگان را در نظر گرفته‌ایم.

تضمین دوره به این صورت است که اگر دانشجویی دوره را خریداری کرده و تا پایان دوره و با راهنمایی‌های ما فعالیت‌ها و تمرین‌های آن را انجام دهد و نتیجه نگیرد ۲ برابر مبلغ خرید را به او برگشت می‌دهیم و این منوط به ارسال فعالیت‌ها و تمرین‌ها برای تیم پشتیبانی و بررسی و رفع اشکال آن توسط ما می‌باشد. اگر هم دانشجویی دوره را به صورتی که گفته شد به پایان نرسانده و آن را ناتمام بگذارد هیچ مبلغی به او برگشت داده نخواهد شد.

خیر . به علت این‌که قصد ما از برگزاری دوره نتیجه عملی آن یعنی ایجاد یک کسب‌وکار موفق به ازای هرکدام از دانشجویان می‌باشد این دوره فاقد مدرک فارغ‌التحصیلی بوده که دانشجویان به جای تمرکز صرف برای به پایان رساندن دوره بر روی راه‌اندازی موفق کسب‌وکار تمرکز نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تمامی حقوق مادی و معنوی این دوره متعلق به مؤسسه سومین چرخه کسب‌وکار هیربُد سِگال فرتاک می‌باشد©